Instalacje

Instalacje

Jedną z branż budowlanych wykonywanych przez firmę TERRA-MIX są roboty instalacyjne (gaz, sprężone powietrze, c.o., para, wod-kan).

 

Instalacje wykonujemy w systemach tradycyjnych oraz zgrzewanych, lutowanych, klejonych rur miedzianych i z tworzyw sztucznych. Zdajemy sobie sprawę, że instalacje wod-kan to jeden z ważniejszych elementów budynku, dlatego w swojej pracy wykorzystujemy tylko materiały najlepszej jakości. Na podstawie opracowanego projektu określamy dokładny sposób, w który mają być wykonane instalacje wod-kan i precyzyjnie doprowadzamy przyłącza do sanitariatów. Mamy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać instalacje wod-kan nawet na trudnym terenie, uwzględniając przy tym warunki architektoniczne budynku.

instalacje wod kan lublin

 

W zakresie wykonywanych robót są kotłownie, węzły cieplne oraz instalacje rurowe, podłączenie maszyn i urządzeń przemysłowych wykonywane jako samodzielne roboty bądź w powiązaniu z posadzkami betonowymi. Do świadczonych przez nas usług zalicza się również wykonanie posadzki samopoziomującej na dużych powierzchniach, z wykorzystaniem specjalistycznych materiałów umożliwiających uzyskanie równej powierzchni w krótkim czasie realizacji. Instalacje wod-kan prowadzimy na etapie budowy lub korzystając z gotowych przyłączy.

Firma posiada uprawnienia do dozoru i eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych (kotły, piece, wentylatory, pompy …). W tym zakresie świadczymy również usługi związane z nadzorem i oceną stanu faktycznego, sprawdzając gotowe instalacje wod-kan pod kątem poprawności wykonania oraz zgodności z założeniami projektu.

Z naszych usług korzystają zarówno duże firmy budowlane, jak i prywatni inwestorzy. Wykonujemy instalacje wod-kan z uwzględnieniem parametrów budynku oraz założeń projektowych, dzieląc się jednocześnie swoim doświadczeniem i oferując fachowe doradztwo w realizacji prac. Swoją działalnością obejmujemy teren miasta Lublin oraz jego okolic.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta lub masz do nas jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu.