Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Warsztat produkcji pomocniczej firmy TERRA-MIX zajmuje się produkcją wyrobów metalowych.

 

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie produkcji elementów ze stali. Wykonujemy konstrukcje stalowe o dowolnym przeznaczeniu, które spełniają wszystkie najważniejsze normy jakościowe. Dysponujemy rozbudowanym zakładem produkcyjnym, dzięki czemu mamy wpływ na każdy etap produkcji. Umożliwia to nam budowanie konstrukcji stalowych z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych klienta oraz według informacji zawartych w dokumentacji projektowej. Ścisła współpraca z inwestorem pozwala nam tworzyć konstrukcje stalowe nawet o niestandardowych wymiarach i formie, tak aby spełniły wszystkie jego oczekiwania. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, który umożliwia nam bieżącą kontrolę jakości, dzięki czemu oferowane przez nas konstrukcje stalowe są trwałe, bezpieczne i odporne na uszkodzenia.

konstrukcje stalowe lublin

 

W swojej pracy kierujemy się nie tylko funkcjonalnością produkowanych elementów ze stali, ale dbamy również o to, aby konstrukcje stalowe wychodzące z naszego warsztatu wyróżniały się wysoką estetyką wykonania. Ma to szczególne znaczenie w przypadku hal magazynowych, gdzie wszystkie elementy konstrukcyjne są widoczne.

Wykonujemy:

  • konstrukcje stalowe hal małej i średniej wielkości wraz z ich montażem;
  • nietypowe konstrukcje wyposażenia hal;
  • podstawy pod maszyny i urządzenia;
  • wyposażenie posadzek betonowych w zaprojektowane elementy stalowe (obramowania, progi, bariery, kraty);
  • drabiny, pomosty, kraty;
  • wyroby ze stali stopowych.

Warsztat wyposażony jest w niezbędne maszyny do obróbki metalu oraz urządzenia do spawania w osłonie gazów obojętnych. Oprócz produkcji konstrukcji stalowych zajmujemy się również wykonywaniem posadzek samopoziomujących, a także świadczymy szereg dodatkowych usług z zakresu budownictwa. Swoją działalnością obejmujemy teren miasta Lublin i okolicznych miejscowości.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta lub masz do nas jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu.