Posadzki betonowe

Posadzki betonowe

TERRA-MIX – posadzki przemysłowe, wylewki betonowe

TERRA-MIX to przedsiębiorstwo budowlane, które na rynku obecne jest od 2002 roku. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie budownictwa i konstrukcji betonowych. Obszarem naszych działań są remonty hal magazynowych i przemysłowych. Zajmujemy się także instalacjami hydraulicznymi i elektrycznymi. Do najczęstszych usług, które świadczymy dla naszych klientów, należą: posadzki przemysłowe, posadzki betonowe, wylewki betonowe oraz wylewki maszynowe. Nasza firma działa głównie w obszarze miasta Lublin, jednak podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju.

wylewki betonowe

Wyrównania powierzchni – wylewka przemysłowa

Wylewki przemysłowe stanowią prace wstępne do późniejszych prac związanych z posadzkami. Wylewka betonowa jest tak naprawdę podkładem podłogowym, który sprawia, że powierzchnia jest wyrównania i przygotowana do dalszych prac. Zaletą tego rodzaju podkładu jest jego minimalna grubość oraz wytrzymałość. Dodatkowo w zależności od przeznaczenia podłoża stosujemy wylewki betonowe, które są mrozoodporne i idealnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Tego typu wylewki przemysłowe stosujemy w przypadku garaży i parkingów.

Profesjonalne posadzki betonowe

Posadzka przemysłowa to jeden z podstawowych elementów, który wpływa na wygląd, jak i użyteczność powierzchni. Rodzaj podłoża powinien być dopasowany do przeznaczenia pomieszczenia, ale również do parametrów takich jak stopień zawilgocenia. Istotne, aby posadzka przemysłowa była trwała przez długie lata. Posadzki betonowe wykonywane są przez naszą firmę na podbudowie, którą może być wylewka betonowa. To od odpowiedniego podkładu zależy trwałość posadzki, dlatego przykładamy uwagę do każdego szczegółu – działamy precyzyjnie i dokładnie. Tego typu posadzki przemysłowe idealnie sprawdzają się w przypadku większych hal, magazynów, zakładów przemysłowych. Posadzki betonowe są wytrzymałe nawet na bardzo duże obciążenia, odporne na odpryski. Zaleca się impregnację powierzchni, jaką jest posadzka betonowa w celu zabezpieczenia jej przed wyciekami różnego rodzaju płynów, które mogą pozostawić trudne lub niemożliwe do usunięcia plany.

Usługi budowlane – woj. lubelskie

Doświadczenie zdobywane przez wiele lat obecności na rynku pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w zakresie usług, do których należą posadzki przemysłowe, wylewki maszynowe i betonowe. W naszej pracy wykorzystujemy wyłączenie najlepszej jakości materiały oraz nowoczesne technologie, co czyni naszą firmę bezkonkurencyjną. Zajmujemy się zleceniami w zakresie prac budowlanych przeprowadzanych w obiektach przemysłowych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Wszystkie zlecenia wykonujemy szybko, ale i z zachowaniem dbałości o szczegóły. Cena poszczególnych usług zależna jest od zakresu prac budowlanych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą firmy TERRA-MIX. Nasi specjaliści zajmują się także doradztwem w zakresie planowanych prac budowlanych. Zapraszamy do kontaktu – telefonicznie, mailowo lub przez formularz znajdujący się na naszej stronie.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta lub masz do nas jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu.