Posadzki samopoziomujące

Posadzki samopoziomujące

Posadzki samopoziomujące

 

Uzyskanie idealnie gładkiej posadzki jest niezwykle trudne, szczególnie jeżeli chodzi o bardzo duże powierzchnie. Tradycyjna betonowa posadzka stanowi podłoże dla paneli podłogowych lub jest stosowana samodzielnie w pomieszczeniach gospodarczych czy na halach przemysłowych. Coraz częściej odchodzi się od tego typu podłóg, gdyż z powodzeniem zastępują je posadzki samopoziomujące. Są dużo łatwiejsze do wykonania, a dodatkowo umożliwiają uzyskanie gładkiej powierzchni w krótkim czasie. Wylewka anhydrytowa to specjalna mieszanka cementu, która dzięki zastosowanym składnikom zyskuje właściwości łatwo rozprowadzającej się masy. Pozwala to skutecznie i szybko wypoziomować podłogę oraz przygotować ją do dalszych prac. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług budowlanych, wykonując posadzki samopoziomujące oraz instalacje wod-kan u klientów na terenie miasta Lublin, z możliwością dojazdu do okolicznych miejscowości.

posadzki samopoziomujące

Wylewki anhydrytoweLublin                                                                

Zastosowanie takiego podłoża ma wiele zalet, gdyż wylewki anhydrytowe wyróżniają się specyficznymi właściwościami. Oprócz tego, że umożliwiają uzyskanie gładkiej nawierzchni, to dobrze przewodzą ciepło, dlatego polecane są w przypadku ogrzewania podłogowego. Dodatkowo wylewki anhydrytowe łatwiej rozprowadzić równomiernie po całej powierzchni, gdyż dzięki półpłynnej konsystencji samoistnie wnikają we wszystkie szczeliny. Dodatkowo wylewki anhydrytowe idealnie sprawdzą się w przypadku stropu, gdyż są dużo lżejsze niż beton, a także nie wymagają zbrojenia.

Zalety posadzek samopoziomujących

Uzyskanie idealnie równej nawierzchni znacząco usprawnia prace budowlane, gdyż posadzki samopoziomujące nie wymagają poprawek. Dzięki dopracowanej konsystencji łatwo się rozprowadzają, docierając w najmniejsze zagłębienia. Posadzki samopoziomujące wykazują się również wysoką odpornością, dlatego mogą być wykorzystane jako samodzielne wykończenie podłogi, bez konieczności stosowania wierzchniej warstwy ochronnej.

Nasza firma specjalizuje się w wylewaniu podłóg nowoczesnymi metodami, dlatego jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać posadzkę nawet na dużej i nietypowej powierzchni. Zapraszamy do współpracy.